מגזין

אחסון פלטפורמת MAGENTO

תאריך: 01/01/1970

תחום המסחר האלקטרוני השתלט על חיינו, וכיום רשת האינטרנט היא אחת הדרכים המרכזיות באמצעותה אנשים קונים סחורות ושירותים.
בעקבות כך נולד הצורך בפלטפורמות המאפשרות לנהל את אתרי הסחר.
זוהי בדיוק המטרה לשמה פותחה פלטפורמת מג‘נטו.

מה זה Magento?
מג‘נטו היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני בקוד פתוח, הנחשבת לאחת משלושת הפלטפורמות המובילות בשוק. היא מאפשרת לבנות בקלות חנות אלקטרונית, וזאת מבלי צורך בידיעת קוד. זהו יתרון ענק החוסך זמן, חוסך עלויות ומאפשר לכל אחד להקים אתר מסחר אלקטרוני.

Magento מעניקה כלים חזקים לתפעול וניהול החנות, וגם מאפשרת חווית משתמש קלה ונוחה בצד הלקוח. יש לה מגוון אפשרויות קסטומיזציה והיא מתאימה למגוון יישומי סחר. ובזכות היכולות המתקדמות, היא אומצה על ידי עסקים רבים, ביניהם כמה מהשמות הגדולים בשוק.

בין התכונות המרכזיות של מג‘נטו היא מציעה ניהול מוצרים, קטגוריות ומלאי. ניהול לקוחות ומשלוחים, אפשרויות תשלום מגוונות, כלים אנליטיים ועוד.
בקיצור כל מה שאתם צריכים לצורך תפעול וניהול חנות eCommerce.

בתי תוכנה המתמחים במג'נטו יספקו לכם את המוצר האיכותי ביותר ויספקו מעטפת מלאה הן בהיבטי הפיתוח והן בתהליכי האתר החשובים מאד בסוג כזה של פעילות.

MAGENTO - עבור איזה אתרי אינטרנט זה מתאים?
קוקה קולה, HP ואסוס הם רק חלק מהשמות שבחרו לעבוד עם פלטפורמה זו. אך אל תיבהלו מהשמות של תאגידי הענק הידועים בהיקף המסחר ובתקציבים המפלצתיים שלהם, Magento היא מערכת חינמית, ומתאימה באותה המידה גם לעסקים קטנים הפועלים בשוק המקומי.

פלטפורמת מג‘נטו מתאימה לעסקים השואפים לבסס חנות אלקטרונית יעילה ובטוחה. בעזרתה תוכלו לבנות חנות eCommerce ללא עלות עבור הפלטפורמה, ויחד עם זאת לשמור על רמה מקצועית גבוהה ויכולות קסטומיזציה רחבות.

בין היתרונות המרכזיים של Magento ניתן את העובדה כי זוהי מערכת קוד פתוח. זה מעניק לכל אחד יכולות קסטומיזציה גבוהות ועבודה בכל קנה מידה. בעזרת כלים אלו כל מותג יכול לפתח חנות ממותגת וייחודית. המערכת מציעה פתרונות המתאימים הן עבור B2C והן עבור עסקים בתחום ה-B2B.

העבודה עם מג‘נטו מאפשרת לכם לשמור על החופש בעת בחירת שירותי אחסון אתרים, זאת בניגוד לפלטפורמות אחרות הכובלות אתכם ואינם מפרידות בין פלטפורמת הסחר לבין שירותי האחסון. כך אתם שומרים על עצמאותכם, ויכולים גם לחסוך בעלויות ולהבטיח לעצמכם את רמת השירות הגבוהה ביותר.

היכן כדאי לאחסן מג'נטו?
אחסון מג‘נטו דורש חבילת אחסון המותאמת לצרכי המערכת, לרוב הפתרון המומלץ ביותר הינו אחסון על גבי שרת וירטואלי ועדיפות נמוכה לאירוח שיתופי, כך תוכלו להפיק את המרב מהיכולות והביצועים של הפלטפורמה. כדי לתת מענה מיטבי לצורך זה הבחירה הנכונה היא לעבוד עם חברת אחסון בעלת ניסיון המסוגלת לתת את המענה הטכני, אך מנגד זה גם מבטיח לכם שירות מקצועי ותמיכה טכנית בכל בעיה הקשורה לתפעול המערכת וזמינות האתר.

פתרונות לאחסון פלטפורמת MAGENTO – בחברת SPD
ל SPD מעל 13 שנות ותק של מצויינות באירוח אתרי eCommerce!
חברת SPD מציעה מערכי אחסון המותאמים במיוחד לצרכים של אתרי מסחר אלקטרוני כבר מתחילת דרכה של פלטפורמת Magento.

תשתיות ה Magento  שלנו כוללות:
·      מערך שרתי Web Servers, שרתי Database
·      שירותי CDN ו – WAF (Web Application Firewall)
·      שירות חלוקת עומסים, שירותי גיבוי מתקדמים (גיבוי Snapshot)
·      מערכי סייבר ואבטחת מידע חדישים עם מוצרים כגון
·      Cloudflare, Crowdstrike, Imperva, Imunify 360
·      התקנת המערכות ועבודה עם בתי התוכנה עד למצב עבודה מלא
·      ניהול וליווי הפעילות בשגרה ובתקופות קמפיין במתכונת 24/7

SPD מספקת לכם ליווי החל משלב התכנון,דרך התקנת המערכות על ידי צוות פרויקטים מיומן ועד להעברת הפרויקט אל צוותי התמיכה של החברה. אחסון פלטפורמת Magento איתנו יאפשר לכם למנף את כל היכולות של המערכת, ולהציע ללקוחותיכם חנות מהירה ובטוחה. ואתם כמובן תיהנו מהתמיכה והשירות המקצועי של חברת אחסון האתרים המובילה בישראל.

בסיום הפרויקט עומדים לרשותכם צוותים טכניים זמינים לכל בעיה 24 שעות ביממה. למידע על מרכז התמיכה שלנו ליחצו כאן

בין אם אתם משתמשים במערכת MAGENTO, ובין אם תחת WordPress, אנו נעניק לכם את חבילת האחסון האופטימלית.

למידע נוסף בקרו באתר שלנו: https://www.spd.co.il 

נכתב על ידי: קובי שלום, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומכירות
דברו איתי 052-3546396