עדכון האביב של Windows 10 יצא לדרך

תאריך: 03/05/2018

מיקרוסופט החלה בהפצתו של החלק הראשון של שני עדכונים משמעותיים שאותם מתכננת החברה להפיץ במהלך 2018. העדכון זכה לכינוי Spring Creators Update, אולם בשל עיכוב בפיתוח, הוא פוצל ולכן הוחלט לשנות את שמו.

מה כולל העדכון למערכת ההפעלה?
מספר שיפורים וחידושים, כאשר הייעוד של רובם הוא עבור משתמשים עסקיים. כעת יוכלו מנהלי הרשתות שבינכם לבצע עדכון של כל המחשבים המחוברים לרשת באמצעות מחשב אחד, או לנהל הרשאות עבור מחשב חדש ממסך הגדרות יחיד.

למערכת ההפעלה נוסף כלי בשם Timeline אשר באמצעותו ניתן לצפות בהיסטוריית השימוש במחשב, בין היתר בתוכנות וקבצים ואף לבצע חיפוש קבצים ומטלות מסוימות לשחזור מהיר. כמו כן, מיקרוסופט הוסיפה מצב "פוקוס", שמסייע להתרכז בתוכנה מסוימת ומכבה התראות ועדכונים מאחרות, צירוף המקשים Win והאות H מאפשר כעת הכתבה קולית מהירה, תוך שימוש ביכולותיה של קורטנה.
 

 

העדכון כבר החל לעשות את דרכו למחשבים עליהם מותקנת מערכת ההפעלה חלונות 10 במהלך שבוע שעבר דרך מערך העדכונים האוטומטי (Windows Update). עדיין לא הופיע לכם? ניתן לזרז את התהליך על ידי הצטרפות לתכנית הנסיינים שתעשה על ידי כניסה לתפריט ההגדרות, בחירה באפשרות עדכונים ואבטחה ואז בWindows Insider.  הפעלה מחדש של המחשב, תביא להופעת קובץ העידכון.